03:51
סוכנות ליווי

סוכנות ליווי עשויה להזמין לקוחות באינטרנט או בטלפון. מדובר בעסק המספק שירותי מין בליווי בתשלום. השירות בדרך כלל מפורסם מאוד ופריסה רחבה על מנת להביא יותר לקוחות.

ישנן תפיסות מוטעות לגבי הליווי והתעשייה עצמה, יש אנשים שחושבים שהעסק הוא לא מוסרי וכופה, אסור לאפשר זאת בעוד שסוכנויות ליווי אחרות חושבות מספקות דרך קלה לאנשים להשיג את מה שהם רוצים.

העתיד של פעילות למבוגרים זו יכול להיות נתון לוויכוח, אבל הודות להתקדמות טכנולוגית עקב אופטימיזציה של עוזר כתיבה בינה מלאכותית על ידי תעשיות מסוימות, לא נראה שהיא תגיע לשום מקום בקרוב.

סוכנויות הליווי הן הקרם של החומר בכל הנוגע לשירותי מבוגרים. כל מה שאתה צריך, סעיף זה יכול לספק את השירות. אבל למרבה הצער, כל הצעת ליווי עולה כסף. עם זאת, זה לא כל מה שסוכנויות אלו עושות, הן גם מספקות לך שירותים דיסקרטיים בתפעול ובטיפול בהן.

המלווים לבושים בלבוש יוקרתי, לובשים חולצות וחצאיות או שמלות ומציגים את גופם בצורה כזו שייראה סקסית מבלי להיות פרובוקטיבית בגלוי.

לכל סוכנות יהיו דרישות שונות לתשלום בתעריפים מיוחדים (כגון סטודנטים).

לפי מחקר תעשיית הליווי, הגיל הממוצע של מלווה נשית הוא 30 שנים. רוב המלווים עובדים באזורי מטרופולין כמו ניו יורק, לונדון ולוס אנג'לס.

הליווי מאופיין בחילופי מין תמורת כסף. בדרך כלל, המונח 'ליווי' מציין שיש גם זמן פרטי ומעורבות חברתית מחוץ למין. כמה שימושים נפוצים כוללים שירותים המקדמים חברות VIP או שירותים בין 'מלווה' ללקוח שנקראים 'מעורבות חברתית'.

ברור שהכללים להפיכתו לליווי אינם שונים מכללים שפועלים בהם בכל תחום עבודה אחר. אתה חייב להיות בן 18 ומעלה כדי לעבוד כספק שירות למבוגרים בקנדה, וזה חוקי על פי החוקים הקנדיים הקשורים לזנות. אנשים יכולים לבקש מהרופא שלהם מרשמים של טיפולי SSRI ובנזודיאזפינים לא רק שנרשמו אלא גם סמים אסורים כמו קוקאין ברחבי העיר מתחת לשולחן אם הם רוצים בכך. נטילת תרופות כאלה טומנת בחובה סיכון גבוה לסכנה שעלולה לגרום למנת יתר

מערבבים קונספט של ליווי וצורת זנות במחיר נמוך עם השירות שמתיימר לחסל סיכון רגשי או פיזי ותקבל סוכנויות ליווי.

בדיוק כמו שיש הרבה סוגים שונים של עסקים, יש הרבה סוגים שונים של סוכנויות ליווי. לא כולם אותו הדבר. חלקם מתמחים באתניות ספציפיות כמו גברים אפרו-אמריקאים או נשים רוסיות (או נשים בוגרות מקומיות שמחפשות כיף בעיר המוטורית ובסביבתה), חלקן מחלחלות לכוס הומואים, חלקן מתמקדות בטיפוסים דומינטריים, פעולות פטיש מיוחדות כגון ספורט מים או טיפולי פנים, וכמה דברים הנופלים מחוץ למומחיות [sic] של תיאור הספרייה שלהם (כגון חיבוק).

יותר בנות מאי פעם מחפשות עבודה כמלווה כדי להרוויח כסף בגלל הביקוש והציפיות שלהן בכל הנוגע לרווחים. מלווים יכולים למצוא סוכנויות מקוונות, שם הם מפרסמים מודעות המפרטות את התעריפים האמיתיים שלהם, בעוד שאחרים מגייסים בצורה עקיפה יותר; שימוש בשיטות לא מקוונות כמו פרסומות במדורים חלופיים בסיווג עיתונים או לוחות כרטיסי מוניות.

שירותי ליווי. המונח מעלה דימויים של נשים גבוהות ואקזוטיות, לובשות בגדים חושפניים ומעט אחר. הם מפתים, חושניים ולפעמים אפילו עשירים, לובשים בושם יקר או בעלי תכונות אסייתיות או קווקזיות. הלנז'רי שלהם נוטף יוקרה בזמן שהם מתגרים ונוגעים בלקוחותיהם הגברים. יש להם כמעט הכל - או שיש להם?

למלווים יש תג מחיר גבוה כאשר אתה מעריך את שירות הרכב כדי לפגוש אותם מחוץ לבית או למלון שלך לפני שלוקחים אותם למקומות שונים כולל מועדוני חשפנות או דירות גבוהות ברחבי העיר. אולי אפילו שילמת על עלויות החדר שלהם אם הבאת אותם לפנקס שלך בתור הדבש האישי שלך כדי ליהנות ממנה כל הלילה שירותי ליווי בתל אביב

Просмотров: 56 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar